Yunanca Tercüme

Yunanca 4.000 yıllık geçmişe sahip ve sürekli kullanılmış olan en eski dillerden biridir. Kendine has alfabesi olan Yunanca Yunanistan’ın resmi dilidir aynı zamanda 13 milyondan fazla insanın bu dili konuştuğu tahmin edilmektedir.

Geçmişte Yunan medeniyetlerinin bilim, sanat, felsefe edebiyat alanında sürekli eserler vermesi dilin gelişmesinde ve sürekli kullanılmasında etkili olmuştur. Özellike önemli filozofların fikirlerinin yazıya aktarılması Helen kültürünün günümüze kadar ulaşmasında etkili olunmuştur.

İK Tercüme Bürosu olarak Yunanca Türkçe Türkçe Yunanca çeviri hizmetlerinin yanı sıra İngilizce Yunanca, Yunanca Arapça, Çince Yunanca gibi yüzlerce çapraz dilde çeviri imkanı sunuyoruz.

Yazılı ve sözlü tüm tercüme hizmetleri için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Yunanca Sözlü Tercüme Hizmetleri

Yunanca sözlü tercüme hizmetlerinde yüzlerce konferans, eğitim semineri, panel ve iş toplantılarında hizmet verdik. Simultane tercümelerde kaliteli ekipmanlar kullanarak organizasyonların kusursuz geçmesini sağlıyoruz.

En az deneyimli iki tercüman ile katılım sağladığımız organizasyonlarda dil problemlerini ortadan kaldırıyoruz. Uzman tercüman kadromuz ile dünyanın neresinde olursanız olun kısa sürede harekete geçerek uygun fiyatlı sözlü tercüme hizmetleri sunuyoruz.

Yunanca Noter Yeminli Tercüme Hizmetleri

Noter yeminli tercüme hizmetleri ile resmi kurumlara ileteceğiniz dosyalarınızı geçerli hale getiriyoruz. Merkezi konumumuz sayesinde en hızlı şekilde harekete geçerek zamandan tasarruf yapmanızı sağlıyoruz.

İK Tercüme Bürosu tercümanlarının hepsi noter yeminli oluğ uluslararası sertifikalara sahiptirler. Aynı zamanda apostil tasdiki gibi onay prosedürleri ile Yunanistan ve dünyanın her yerinde geçerli belgelere ulaşmanızı sağlıyoruz. Noter yeminli tercüme işlemleri;

  • Vize pasaport
  • Hastane raporları
  • Transkript diploma
  • Ehliyetler
  • Ve tüm belgeleriniz için noter yeminli tercüme hizmetleri sunabilmekteyiz.

Yunanca Yerelleştirme

Yunanca Kuzey, Mora, Güney, Güneydoğu olarak konuşulduğu bölgelere göre farklılık gösteren lehçelere sahip bir dildir. Bu açıdan Yunanistan’da gerçekleştirmek istediğiniz projelerde yerelleiştirme hizmetleri ile hedef kitlenizin dilinden konuşmanızı sağlıyoruz.

Firma itibarı için oldukça önemli olan yerelleştirme çalışmaları aynı zamanda bir kültürel çaba olarak da göze çarpmaktadır. Tercüme edilecek projeler bölge baz alınarak incelenmektedir. Genel tercüme işlemlerinden farklı olarak bir yorumlama mantığı ile işlemler yürütülmektedir.

Yunanca yerelleştirme çalışmaları ile dili etkili bir biçimde kullanmanıza olanak sağlanır. Olası hataların önüne geçilir ve marka konumlandırma için çalışmalar yapılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir