Ukraynaca Tercüme

Ukraynaca 36 milyondan fazla insan tarafından konuşulduğu tahmin edilen bir dildir. Kiril alfabesi ile yazıya dökülmekte olup diğer Slav dilleri ile ortak özellikleri oldukça fazla olan bir dildir.  Ukraynaca özellikle Lehçe, Slovakça ve Rusça ile birçok ortak kelimeye sahiptir.

İK Tercüme Bürosu olarak anadili Ukraynaca olan tercümanlar ile Türkçe Ukraynaca Ukraynaca Türkçe’nin yanı sıra İngilzice Ukraynaca Ukraynaca Arapça gibi yüzlerce çapraz dilde tercüme hizmetleri sunuyoruz.

Yazılı tercümelerin yanı sıra sözlü tercüme alanında da uygun fiyatlı hizmetler sunuyoruz. Ardıl, simultane, fısıltı, refakat gibi tüm alanlarda hizmet almak için dünyanın her yerinden bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Ukraynaca Finans Sektörü Tercümeleri

Firmanızın finansal dökumanlarının tercüme işlemlerinde finansal konularda uzmanlaşmış tercüman kadromuz ile Ukraynaca tercüme hizmetleri gerçekleştirmekteyiz.

Finansal belgelerin firmanızın ve şahsi varlığınız açısından ne kadar önemli olduğunun farkındayız. En büyük bankalar ile işbirliği içinde olan İK Tercüme Bürosu uluslararası birçok belgenin, yazışmanın, sözleşmenin, finansal raporun tercümelerini gerçekleştirmektedir.

Bu yüzden Ukraynaca finansal tercüme hizmetinde bize ulaşıp kısa süre içerisinde teklif alabilirsiniz.

Akademik Tercüme Hizmetleri

Ukrayna ülkemizden birçok öğrencinin okumak için tercih ettiği ülkelerin başında gelmektedir. Ukrayna’da eğitim alanında ihtiyacınız olacak lisans başvuru tercümeleri, transkript tercümeleri, diploma tercümeleri gibi hizmetler sunmaktayız.

Akademik tercümeler sadece belgelerde yapılmamaktadır. Akademik yayınların, tezlerin, akademik makalelerin de Ukraynaca tercümeleri gerçekleştirilmektedir.

İK Tercüme Bürosu olarak tüm çeviri işlemlerinizde noter yeminli tercüme talep edebilirsiniz. Merkezi konumumuz sayesinde en kısa sürede noter yemini işlemlerini gerçekleştirip uygun fiyatlar ile tercümesi biten dosyalarınızı teslim etmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir