Türkmence Tercüme

Türkmence Tercüme Bürosu

Türkmenistan’nın resmi dili olan Türkmence yaklaşık 9 milyon Türkmen tarafından konuşulmaktadır. Türkçe ve Azerice ile oldukça yakın bir dil olan Türkmence Latin Alfabesi ile yazıya aktarılmaktadır.

Uygurca Kıpçak gibi dillerin etkisi ile oluşmuş lehçelere sahip olan Türkmence Arapça ve Farsça’dan oldukça etkilenmiş bir dildir.

Türkmence tercüme hizmetlerimiz yazılı ve sözlü tüm alanları kapsamaktadır. İK Tercüme Bürosu olarak en kaliteli çevirileri sunabilmek için deneyimli tercüman ve editör kadrosu ile çalışıyoruz.

Profesyonel Türkmence Çeviri Hizmetleri

Gerek özel yaşantıda gerekse iş anlamında farklı diller ile bağlantılı olmak ve konuşmak zorunda olmak gerekebilir. Türkmence tercüme etmek istediğiniz metinleri de araştırdığınız ve işinde başarılarını gördüğünüz bu şirkete ileterek yapabilirsiniz. Türkmence konuşmak ve ya bu dil ile ilgili iş yapmak ya da iş haricinde hayatınızda lazım olan bir dönemde tercümanlık şirketlerinden biri olan ve işini gayet başarılı bir şekilde yapan bu şirkete danışabilirsiniz.

Nasıl çalışır: Tercüme bürosu işini başarı ile yapan kişilerden ve dillerinde ana dil olma seviyesinde iyi bilen çalışkan ekip arkadaşları sayesinde şimdiye kadar herhangi bir sorun yaşamadan ve her zaman kendini geliştirerek alanında tanınan şirketlerden biridir. Türkmence tercüme yaptırmak istediğiniz ana dil seviyesinde Türkmence bilen ya da Türkmen olan ama ana dil seviyesinde Türkçe bilen ekip arkadaşlarına tercüme yaptırabilirsiniz. Bunların yanı sıra başka diller arasında da tercüme ettirme şansına sahipsiniz. Örneğin Türkmence bir metni Arapça’ya çevirtebilirsiniz.

Ücretlendirme: genellikle bu tarz ilerde metnin önemine göre ya da kelime boyutuna göre ücretlendirme olmaktadır. Önemli metinler için ayrı olarak geliştirilmiş meslek dallarından biri olan yeminli tercümanlar ile çalıştığınıza dikkat etmelisiniz. İK Tercüme Bürosu farklı dillerde size yardım ederek işlerinizi daha kolay ve çabuk yapmanızı sağlayacaktır bunun için ise hakkettiği ücretten daha fazlasını almayacaktır.

Gerekli donanıma sahip olan ekip arkadaşlarının sizin istediğiniz metni en kısa zamanda hazırlayarak size hazır hale getirecekleri iş anlayışlarının son derece kuvvetli olduğu bu tercümanlık şirketi sizin de memnun kalacağınız hizmeti size sağlayacaktır
.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir