Korece Tercüme

Korece Tercüme

Korece 70 milyondan fazla Koreli’nin konuştuğu bir dildir. İzole bir dil olarak adlandırılmaktadır. Yani hangi dil ailesinden geldiği konusunda kesin bulgular mevcut değildir. Buna karşın Çince karakterlerin kullanımı oldukça yaygındır.

Günlük hayatta 1500’den fazla Çince karakter kullanılmaktadır. Korece Japonca gibi birçok dili etkilemiştir. Oldukça eski ve köklü bir dildir. Kuzey kore ve Güney Kore’de resmi dil statüsündedir.

Bazı diller için çeviri yaptırmanız oldukça uzmanlık ister. Kore ile olan her türlü ilişkiniz için ihtiyaç duyacağınız Korece Tercüme hizmetleri konusunda uzun yıllardır hizmet etmekte olan bir tercüme bürosu olarak, taleplerinize en kısa sürede ve garantili hizmet vermekteyiz.

Korece Tercüme Hizmeti


Kore dili için gerek Korece belgelerin çevrilmesi gerekse Korece yazışmalarınız için hizmet veren tercüme büromuz Korece Tercüme için hangi alanda olursa olsun taleplerinizi özenle değerlendirmekte ve alanında uzman tercümanlarımızca en doğru şekilde tercüme hizmeti sağlanmaktadır. Ticari yazışma ve çevirileriniz, ithalat veya ihracat evraklarınız ya da anlaşmalarınız çok kısa sürede Ticari Tercüme tecrübesine sahip tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.

İstenirse hizmet için noter tasdiki de yaptırılmaktadır. Bunun dışında teknik çeviriler, tıp alanındaki çeviriler, hukuki belgelerin tercümeleri, akademik çeviriler, edebi çeviriler konusunda uzman ekibimiz ile yanınızdayız. çevirilerinizin türü ve uzunluğuna göre uygun maliyetler ile verdiğimiz hizmetimiz için evraklarınızı bize ulaştırmanız yeterli. Web ortamında veya elden teslim edeceğiniz evraklarınızı süratle çevirip isterseniz web üzerinden isterseniz basılı olarak size ulaştırmaktayız. Korece Tercüme en az diğer diller kadar hatta onlardan daha fazla uzmanlık isteyen bir konudur. İK Tercüme Bürosu olarak verdiği pek çok dildeki tercüme hizmetlerini oldukça profesyonelce yapmakta ve yaptığı tercümeler konusunda garanti vermektedir. Tercüme bürosu hizmetlerimiz için bize ulaşmanız yeterli.

Yeminli Korece Tercümanlar

Firmamız Korece dilinde simültane tercüme de yapmaktadır. Bu konudaki organizasyonlarınız için bize ulaştığınızda, hangi konu ile alakalı bir tercüme yapılacaksa, o konuda uzman ve simültane tercüme tecrübesine sahip bir tercümanımız görevlendirilir. Tercüme bürosu hizmetlerimiz ve diğer tüm hizmetlerimiz için fiyatlarımız için bizi arayınız
.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir