İtalyanca Tercüme

İtalyanca Hint Avrupa Dilleri’nin İtalik diller grubuna mensuptur. Yaklaşık 60 milyon insan bu dili konuşmaktadır. İtalyanca son kelimelerin son harfleri genelde sesli harfler ile bitmekte olduğundan melodik bir dildir.

İtalya, İsviçre, Hırvatistan, Slovenya’da resmi dil olan İtalyanca Ortaçağ’da Floransa’daki sanat, edebiyat, muhasebe, mimari alanındaki aydınlanmanın ışığından oldukça gelişmiş bir dildir. İtalyanca Latince’ya en yakın dil olarak adlandırılmaktadır.

İK Tercüme Bürosu olarak İtalyanca tecüme hizmetleri sağlıyoruz. Uzun yıllar tercümanlık yapmış olan deneyimli kadromuz ile İtalyanca Türkçe, Türkçe İtalyanca ve İngilizce İtalyanca, Almanca İtalyanca , Mandarin İtalyanca yüzlerce çapraz dilde bizlerden hizmet alabilirsiniz.

İtalya’dan bizlere ulaşmak isteyen müşterilerimiz için 7/24 çalışma politikası ile hareket etmekteyiz. Üstelik 15 TL’den başayan İtalyanca tercüme fiyatlarına sahibiz. Yazılı tercüme türlerinin yanı sıra sözlü tercüme, deşifre, proofreading dublaj ve altyazı tercümeleri gibi hizmetler de sağlamaktayız.

İtalyanca Sözlü Tercüme

İtalyanca sözlü tercüme hizmetlerinde lider kuruluş olan İK Tercüme yüzlerce konferans, eğitim semineri, panel ve toplantılar için İtalyanca sözlü tercüme hizmetleri sağlamıştır. Özellikle simultane gibi risk ihtimali yüksek olan anlık çeviri türlerinde başarı ile hizmet vermekteyiz.

Ardıl, fısıltı, refakat, telefonferans, simultane gibi tüm tercüme türlerinde kusursuz hizmetler almak için dünyanın her yerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Noter Yeminli İtalyanca Tercüme

Noter yeminli tercümelerde uygun fiyat politikası ile hizmet vermekteyiz. Merkezi konumumuz sayesinde kısa sürede noter yemini işlemlerini uygulayarak resmi geçerliliğe sahip belgelere ulaşmanızı sağlıyoruz. Apostil gibi uluslararası geçerliliğe sahip onay mühürleri içinde çalışmalar yapmaktayız.

Noter yeminli tercüme hizmetlerimizden hemen yararlanmak için bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Noter yeminli tercüme örnekleri;

  • Vize, pasaport
  • Transkript, diploma, öğrenci belgesi
  • Evlilik cüzdanı
  • Ehliyet
  • Ve tüm belgeleriniz ve yazışmalarınız için noter yeminli tercüme işlemleri uygulayabiliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir