İngilizce Tercüme

Profesyonel İngilizce Tercüme Hizmetleri

Çince’den sonra en çok konuşulan ikinci dil olan İngilizce dünyada en fazla bölgeye yayılmış dil olarak ön plana çıkmaktadır. Neredeyse tüm kıtalarda konuşulmakta ve 54 ülkede resmi dil statüsünde bulunmaktadır.

Özellikle Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Krallığın etkisi ile artan bir popülariteye sahip olan İngilizce yüzlerce ülkenin eğitim sisteminde de müfredatlarda yer almaktadır.

İngilizce bilişim sektöründe oldukça önemli bir dildir. İnternette yer alan bilgilerin çok büyük bir kısmı bu dilde yazılmıştır. Aynı zamanda ticaret ve finans alanı da dahil olmak üzere tüm sektörlerde en yaygın kullanılan dildir.

İK Tercüme Bürosu olarak en uygun fiyatlar ile kaliteli İngilizce tercüme hizmetleri sağlıyoruz. 9 TL’den başlayan fiyatlarımızın yanı sıra oturmuş organizasyonumuz sayesinde en hızlı sonuçları müşterilerimize iletiyoruz. Sadece yazılı değil sözlü tercümeler ile de yurt dışından gelen misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamanızın önünü açıyoruz.

İngilizce Noter  Yeminli Tercüme Hizmetleri

Noter yeminli tercüme hizmetlerinde en hızlı sonuçları ulaştırabilecek şekilde organize olduk. Noter yeminli tercümanlarımız dünyanın her yerinde geçerli belgelere sahip olmanız için çalışmaktadır.

Aynı zamanda Apostil işlemleri de yürütmekteyiz. Bu sayede çevirilerin geçerliliğini yüzde yüz sağlıyoruz ve onay prosedürleri ile zaman kaybetmenizin önüne geçiyoruz.

İngilizce Türkçe, Türkçe İngilizce’nin yanı sıra İngilizce İspanyolca, Japonca İngilizce, Fransızca İngilizce gibi yüzlerce farkı iki dilde noter yeminli tercüme hizmetleri sağlamaktayız.

Noter Yeminli Tercüme Örnekleri

  • Hastane raporları
  • Tutanaklar
  • Öğrenci belgeleri, transkriptler, diplomalar
  • Kimlikler, vizeler, pasaportlar
  • Ehliyetler
  • Sertifikalar
  • Ve tüm tercüme işlemlerinizde noter yemini ve apostil işlemleri uygulayabiliyoruz.

 

İngilizce Tercümelerde Neden Yerelleştirmeyi Ön Plana Çıkarıyoruz?

Yerelleştirme basit bir tanımla bölgesel çeviri işlemleri olarak adlandırılabilir. Hedef dil İngilizce olduğunda müşterilerimizin hangi bölgede çevirileri kullanacaklarını soruyoruz. Çünkü İngilizce dünya geneline yayılmış bir dildir.

Bu tür geniş kitlelerce konuşulan dillerde dil yapısı, dil kuralları, söz dizimleri ve kelime anlamları oldukça değişebilmektedir. Yerelleştirme çalışmalarımız kapsamında değişkenlik gösteren tüm öğeleri göz önüne alarak işe koyuluyoruz.

Örneğin Amarikan İngilizcesi istendiğinizde anadili Amerikan İngilicesi olan tercümanlar ile çalışarak en doğru sonuçlara ulaşıyoruz. Bir pazarlama faaliyetinde bulunduğunuzu var sayarsak yanlış kelime ile bir çalışma yürüttüğünüzde başınıza gelebilecek olanları bir düşünün.

Marka konumlandırma ve hedef kitle üzerine doğrudan iletişim sağlayabilmek için İngilizce yerelleştirme çalışmalarına son derece özen gösteriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir