İbranice Tercüme

İbranice Tercüme

İbranice Afro-Asiyastik dillerin kuzeybatı sami dil grubunun Ken’an koluna bağlıdır. İbranice dili günümüzde 7 milyon kişi tarafından konuşulmaktadır.

İbranice dili İsrail’in resmi dili olmasına rağmen İsrail dışında yaşayan Yahudilerin de bu dili konuştuğu bilinmektedir. İbranice dili; Amerika, Avustralya, Kanada, Almanya, Filistin ve Panama gibi ülkelerde de konuşulmaktadır.22 harften oluşmaktadır. Alfabesiyle İbranice dili tıpkı Arapça gibi sağdan sola doğru yazılmaktadır.

İK Tercüme Bürosu olarak en kaliteli İbranice tercümeleri sunmaktayız. Bize gönderdiğiniz tüm dosyaların sizin için ne kadar önemli olduğunun farkında olmak ile kalmadan sizlere sunduğumuz hizmet ile markamızı benimsettiriyoruz. Bu yüzdendir ki kalite ve hızdan ödün vermeyip , söz verdiğimiz sürede teslim gerçekleştirerek beklentinizin üstünü karşılamaktayız.

Sektör uzmanlıkları bulunan tercüman kadromuz İsrail’de yapacağınız çalışmalar için sizlere tüm sektörlerde rehber olacaktır. Havacılıktan telekomünikasyona, sağlıktan turizme tüm sektörlerde uzman tercümanlara sahibiz.

Yazılı ve Sözlü Tercüme Hizmetleri

İsrailden gelen misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamak istediğinizde bize ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda iş hayatında karşılaştığınız dil problemleri için de en kaliteli İbranice tercümeleri sunmak için hareket etmekteyiz.

Sözlü tercümeler için oluşturduğumuz deneyimli tercüman kadrosu ile iş toplantıları, sempozyumlar, video konferans bağlantılarına katılım sağlıyoruz. Simultane tercüme gerektiren organizasyonlarda kaliteli ekipmanlar ile katılım sağlayarak olası teknik aksaklıkların önüne geçmekteyiz.

İbranice Noter Yeminli Tercüme Hizmetleri

Resmi evraklarınızın gerekli olan yeminli tercüme işlemleri için zaman kaybetmeyecek şekilde harekete geçiyoruz. Yeminli tercümanlarımız ile en hızlı şekilde çeviri işlemlerini gerçekleştirirken merkezi konumumuz sayesinde anlaşmalı noterlerde işlemlerinizi kısa sürede gerçekleştiriyoruz.

Ana Dili İbranice Olan Tercümanlar

Yüksek kaliteli çevirileri sunabilmek için tercümanların iki dile de hakim olmasını istemekteyiz. Bu yüzden İbranice çeviri taleplerinde öncelikle ana dili İbranice olan tercümanlardan kurulu bir ekip oluşturmaktayız.

Bu sayede çeviri işlemlerinin yanı sıra yerelleştirme gibi kültür adaptasyonunun sağlanabildiği projelere de karşılık verebilmekteyiz.

Yüksek doğruluk oranlı çevirilere ulaşabilmek için editör denetimine önem veriyoruz. Aynı zamanda tercümenin yanı sıra bizlerden redakte hizmetleri de talep edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir