Bulgarca Tercüme

Bulgarca Tercüme

Bulgaristan’nın resmi dili olan Bulgarca ünya üzerinde 12 milyondan fazla insan tarafından konuşulmaktadır. Bulgarca kiril alfabesi ile yazıya dökülür. Aynı zamanda Hint Avrupa dilleri ailesinin Slav dilleri grubuna dahildir.

Bulgarca’nın tipik özelliklerinden biri yazıya dökülen ilk Slavik dil olmasıdır. Bu da dilin ne kadar zengin olduğunun bir göstergesidir.

İK Tercüme Bürosu olarak Türkçe – Bulgarca, Bulgarca – Türkçe çevirilerinin yanı sıra İngilizce Bulgarca gibi onlarca dilde de çeviri işlemleri gerçekleştirmekteyiz.

Aynı tercüme edilecek dosyanızın terminolojisine göre en uygun ekibi oluşturarak yapılabilecek hataların da önüne geçiyoruz.

Sektör uzmanlıkları bulunan tercümanlar ile iş hayatında ister sözlü ister yazılı tüm tercüme türlerinde yüksek doğruluk oranlarını yakalıyoruz.

Uygun fiyatlı Bulgarca tercüme için biz 7/24 ulaşabilirsiniz.

Bulgarca Yerelleştirme Hizmetleri

Bulgarca tercüme hizmetlerinin yanı sıra Bulgarca yerelleştirme hizmetleri ile de Bulgaristan’da gerçekleştireceğiniz girişimlerde bölgede konuşulan dilde birebir iletişime geçmenizi sağlıyoruz. Bulgarca yerelleştirme hizmetlerinde ana dili Bulgarca olan yerelleştirme uzmanları ile çalışıyoruz.

Bulgarca yerelleştirme çalışmaları ile pazarlama, akademik, teknik gibi tüm konularda yerel dilde birebir metinlere ulaşılma imkanı vardır.

Bulgaristan’daki Faaliyetlerinizde Her Zaman Yanınızdayız

Bulgaristan hem ithalat hem ihracat açısından ülkemiz için oldukça önemlidir. İki ülkenin birbirleri ile olan yakınlığı Bulgarca ve Türkçe tercüme taleplerini de arttırmaktadır.

Bilişim sektörü, enerji sektörü, inşaat sektörü, ithalat ve ihracat gibi birçok alanda uzmanlaşmış tercüman kadromuz ile sektör odaklı yaklaşımlar sunmaktayız. Bu sayede her zaman en doğru çevirileri sunuyoruz.

Sözlü ya da yazılı tercüme isteklerinde talepleriniz doğrultusunda harekete geçiyoruz. Metinlerin içeriğine göre en uygun tercümanlar ve editörlerden oluşan kadromuz ile sizlere hizmet sunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir